Balíčky

Naše firma pro vás připravila na výběr ze tří variant focení. Každá obsahuje různý rozsah služeb. Záleží jen na vás a na tom jakou máte představu a také na výši financí, které jste ochotni do fotografií vložit.

V každém balíčku je zahrnuto setkání s fotografem předem a naplánovaní průběhu focení. Dále všechny balíčky obsahují i retuše, grafické práce a úpravy fotografií.

Varianta 1. – Základní

Set obsahuje: fotografování z průběhu obřadu, příjezd novomanželů a hostů, různé portrétní a skupinové fotografie. K dispozici vám bude jeden profesionální fotograf. Doba trvání cca 3 hodiny.  Po zpracování a úpravách dostanete minimálně 20 upravených snímků nejvyšší možné kvality.

Varianta 2. – Střední

Tato varianta zahrnuje fotografování již od ranních příprav, různé momentky z okolí nevěsty či ženicha, odjezd svatebčanů na obřad, průběh obřadu, gratulace, portrétní fotografie novomanželů a hostů, focení jednotlivců i skupinek. Přítomni budou dva fotografové na dobu cca 6 hodin. Díky většímu výběru fotografií  vám vytvoříme minimálně 40 snímků.

Varianta 3. – VIP

Varianta pro náročné klienty. Ani jeden důležitý moment nezůstane nezaznamenán. Tři fotografové budou přítomni již od rána až do závěrečného večírku.  Focení zahrnuje ranní přípravy ženicha a nevěsty, odjezd na obřad, příjezd na místo a průběh obřadu, portrétní a skupinové foto, hostinu, proslovy, rozbalování darů, tanec a večerní zábava. Celý den bude zaznamenáván třemi našimi fotografy. První fotograf se soustředí na fotografování novomanželů a jednotlivců, druhý na skupinky, hostinu, okolí a třetí se snaží zachytit drobné momentky a střípky z celého svatebního dne, které pak jen dokreslí tu pravou atmosféru ve svatebním albu. Můžete se těšit na  minimálně 60 snímků. Doba trvání cca 12 hodin.

Je samozřejmě možné některé služby pozměnit nebo si přiobjednat něco navíc. Vždy se dá domluvit. Jde nám především o vás, o zákazníka!!

0

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás 24 hodin denně,
7 dní v týdnu!